Лікарку онкогематологічного відділення Національного інституту раку Ганну Губарєву, яка відмовилася лікувати ветерана бойових дій на Донбасі через політичні погляди, поновили на роботі та підвищили.

Лікарку онкогематологічного відділення Національного інституту раку Ганну Губарєву, яка відмовилася лікувати ветерана бойових дій на Донбасі через політичні погляди, поновили на роботі та підвищили. Про це повідомляє організація «Центр протидії корупції».

Організація оприлюднила копію наказу директорки Національного інституту раку Олени Колеснік. У наказі йдеться, що Губарєву обрали секретарем Комісії з питань етики при Інституті. Відтепер вона відповідатиме за погодження проведення клінічних випробувань в установі.

«Директор Інституту, після того, як всі ЗМІ та виконувачка обов'язків міністра охорони здоров’я Уляна Супрун написали про звільнення лікарки, втиху не лише поновила її на посаді, а й зробила відповідальною за один з найприбутковіших напрямів —клінічні випробування в Інституті», — заявила Устінова Олександра, член правління ЦПК.

Нагадаємо, 6 червня 2018-го місцеве видання Кропивницкього CBN повідомило, що ветерана бойових дій на Донбасі Віталія Драгана, у якого виявили захворювання на рак, відмовилися забезпечити пільговим лікуванням у Національному інституті раку.

Віталій розповів журналістам, що отримав направлення в Інститут з Кропивницького. Він потрапив до Ганни Губарєвої, однак вона відмовила йому у пільговому лікуванні.

«Зустріла вона мене «тепло», аж у жар кинуло від слів: «Ніяких тобі пільг, оскільки ти братський народ вбивав», — розповів ветеран.

Лікарка Губарєва підтвердила, що мала розмову з Драганом і зазначила, що «Він почув лише цю фразу»Водночас вона наголосила, що Віталій потребує пересадки кісткового мозку, але держава на це гроші не виділяє. Відтак Драган повинен шукати спонсорів, щоб вони оплатили цю процедуру.

7 червня очільниця МОЗ Уляна Супрун повідомила, що Національний інститут раку звільнив лікарку гематологічного відділення Губареву. 

«Лікар яка відмовила ветерану АТО у лікуванні вже звільнена. Дякую громадськості та народному депутату Оксані Корчинській за активну позицію на захист наших ветеранів. Пересвідчусь, що Віталій отримає необхідну допомогу», — написала Супрун.

Водночас, у листі Інституту до МОЗ ідеться, що спеціальні програми з забезпечення пільгових категорій громадян, які б фінансувались державою, в Інституті раку відсутні. 

Поділитись: