Карликова держава Ліхтенштейн у 2017 році стала найменш відвідуваною туристами європейською країною.

Карликова держава Ліхтенштейн у 2017 році стала найменш відвідуваною туристами європейською країною.

Про це повідомляє The Telegraph з посиланням на дані Всесвітньої організації ООН з туризму (UNWTO).

Цьогоріч Ліхтенштейні відвідали лише 77 тисяч іноземних туристів. При цьому це на 8 тисяч більше, ніж минулого року.

На передостанньому місці за відвідуваністю — Сан-Марино, у яку приїхали 79 тисяч туристів. Молдова посіла третє місце за маловідвідуваністю в Європі — у 2017 році тут побувало 133 тисячі гостей.

Згідно зі звітом, серед маловідвідуваних країн в Азії — Східний Тимор, Бангладеш, Бутан і Бруней. У Південній Америці туристи залишають поза увагою Французьку Гвіану, а в Центральній Америці — Беліз. На Карибах туристи найрідше відвідують дві заморські території Великої Британії — Монтсеррат і Ангілью.

В Африці мандрівники майже не приїжджають на Коморські острови, в Сан-Томе і Принсіпі, Сьєрра-Леоне і Джибуті. На Близькому Сході найменше подорожують до Кувейту, в Океанії — це Кірібаті та Тувалу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вклад туризму в світовий ВВП у 2017 році склав понад 10%

Раніше Держстат повідомив, що у 2017 році Україну відвідало 14,3 млн іноземців. Приватні поїздки до України впродовж минулого року здійснили 13,7 млн громадян із різних країн, на навчання приїхали 4,5 тисяч осіб, а з метою працевлаштування — 2,6 тисяч осіб.

Державна прикордонна служба оприлюднила список 10 держав, громадяни яких найбільше перетинали кордон на в'їзд в Україну у 2017 році. Цьогоріч найчастіше в'їжджали до України громадяни Молдови, Білорусі й Росії.

Поділитись: