Принц Алоїз Ліхтенштейнський запевнив президента Петра Порошенка у запровадженні «безвізу» одразу після відповідного рішення ЄС.

На першій в історії зустрічі голів князівства Ліхтенштейну та України наслідний принц Алоїз Ліхтенштейнський запевнив президента Петра Порошенка у запровадженні «безвізу» одразу після відповідного рішення ЄС. Про це повідомляє прес-служба президента України.

«Це історична зустріч у відносинах між нашими державами, оскільки до цього не було контактів на найвищому рівні. Це має стати стимулом для активізації двосторонніх відносин», — заявив з цього приводу Порошенко.

Він подякував наслідного принца за принципову позицію Ліхтенштейну українського суверенітету, а також у допомогу князівства в подоланні гуманітарних наслідків війни на Донбасі, підтримку реформ та фінансову участь у будівництві захисного саркофагу над 4-м енергоблоком ЧАЕС.

Раніше повідомлялося, що Ліхтенштейн блокує запити Генпрокуратури України у справі судді Вищого господарського суду Артура Ємельянова.

У 2014 році Ліхтенштейн заблокував рахунки Януковича і його оточення.

Поділитись: