Війна

Лінія фронту на Донбасі не зміниться через відведення сил — український офіцер СЦКК

Війна/Лінія фронту на Донбасі не зміниться через відведення сил — український офіцер СЦКК
Зберегти
Вигляд

ЗСУ не залишать жодного населеного пункту після відведення сил під Петрівським та Станицею Луганською. Про це повідомив в ефірі Громадського представник української сторони в Спільному центрі з контролю та координації генерал-майор Борис Кременецький.

За словами Кременецького, ЗСУ були і залишаються готовими до відведення сил у Петрівському, що має відбутися 7 жовтня. Він також спростував побоювання щодо відходу українських військ від населених пунктів.

«Підкреслюю, що жодного населеного пункту збройні сили не залишають. Лінія зіткнення не міняється. На тих невеликих ділянках розміром 2 на 1 км підроділи відходять з метою зробити неможливим використання стрілецької зброї», — зазначив Кременецький.

Представник України в СЦКК також додав, що наразі даних про умови відведення сил у Станиці Луганській від ОБСЄ немає.

Нагадаємо, бойовики самоназваної «ДНР» заявили про готовність до повторної спроби здійснення відведення військ 7 жовтня.

Напередодні, 3 жовтня, у штабі Антитерористичної операції заявили, що відведення сил і засобів ЗСУ в районі населеного пункту Петрівське у Донецькій області було зірване через обстріли з боку бойовиків

Пов`язані новини