Унаслідок масштабних лісових пожеж грецькому регіоні Аттіка біля Афін загинули щонайменше 79 людей.

Унаслідок масштабних лісових пожеж грецькому регіоні Аттіка біля Афін загинули щонайменше 79 людей.

Нові дані станом на ранок 25 липня повідомили AFP.

Як повідомляли Protothema напередодні, 24 липня загиблих було 74 людини, ще близько 100 людей вважаюлися зниклими безвісти.

Також повідомляється, що серед постраждалих від пожеж 164 дорослих, з них 71 людина залишається в лікарнях. Також унаслідок стихійного лиха постраждали 23 дітей, 12 із них перебувають у лікарнях.

Удень 24 липня ВВС повідомляло про 60 загиблих.

Відео з  наслідками пожеж, опубліковане військовими Греції.

До українського консула у Греції звернулися восьмеро українців з проханням допомогти їм переїхати з міста Кінета до Афіни через лісові пожежі. 

Прем'єр-міністр Алексіс Ціпрас оголосив триденний національний траур. Велика кількість людей загинула через те, що опинилися заблокованими у власних будинках та автівках.

Європейська комісія повідомила про те, що у зв'язку з масштабним розповсюдженням вогню Кіпр, Іспанія та Болгарія вже запропонувала негайно допомогти зокрема надати літаки, пожежників, медиків та транспорт.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що Україна готова надати Греції необхідну допомогу у зв'язку з пожежами.

Селище Маті розташоване в регіоні Рафіна, який користується популярністю серед туристів, особливо пенсіонерів та дітей, які відвідують табори відпочинку.

Спочатку повідомлялсоя, що лісові пожежі спричинили загибель щонайменше 20 людей.

Пізніше Червоний Хрест повідомив про знайдені 26 тіл на віллі у селі Маті.

За попередньою інформацією серед постраждалих унаслідок лісових пожеж у Греції немає українців.

Поділитись: