Життя

Літак МАУ викотився за межі злітної смуги аеропорту «Київ»

Життя/Літак МАУ викотився за межі злітної смуги аеропорту «Київ»
Зберегти
Вигляд

Літак авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України» виїхав за межі злітно-посадкової смуги під час посадки в аеропорті «Київ». Через це робота аеродрому припинена до 17:00.

У прес-службі аеропорту «Київ» зазначили, що літак здійснив посадку на запасний аеродром через закриття злітно-посадкової смуги аеропорту «Бориспіль».

Проте, прес-служба аеропорту «Бориспіль» спростувала цю інформацію.

«В аеропорту «Бориспіль» протягом 15-16 січня не вводилися обмеження щодо прийому/відправлення повітряних суден. Обмежень щодо прийому/відправленню повітряних суден протягом не вводилося», - повідомили в прес-службі.

Повідомляється, що в процесі пробігу після посадки відбулося викочування повітряного судна за межі торця злітно-посадочної смуги. Ніхто з 134 пасажирів і 5 членів екіпажу, що знаходилися на борту, не постраждав. Повітряне судно не отримало ушкоджень.

«Постраждалих немає, аеродром закритий до 12.30. Пасажири рейсу в даний момент знаходяться в Терміналі D аеропорту «Київ». Для оцінки події на місці події працює комісія Державіаслужби», - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 15 січня літак МАУ здійснив аварійну посадку через 20 хвилин після зльоту в аеропорту Львова через задимлення у салоні. Він виконував рейс PS034 «Львів-Київ».

Пов`язані новини