Транспортні літаки Ан-124-100 «Руслан» і реактивні багатоцільові літаки нового покоління Ан-148/158/178 устаткують сучасною авіонікою від канадської компанії Esterline CMC Electronics.

Відповідну угоду компанія уклала з державним підприємством «Антонов», повідомляється на сайті «Укроборонпрому».

Відповідно до умов першого контракту, канадська компанія постачатиме систему управління польотом CMA-9000 (FMS), датчики GPS CMA-5024 і багатофункціональний дисплей в подвійній конфігурації MFD-2068 для оновлення літаків Ан-124. 

Другий контракт передбачає, що українські авіабудівельники отримають систему управління польотом CMA-9000, а також мультифункціональні дисплеї MFD-3068 для виробництва Ан-148/158/178 комерційного та  військового призначення.

«Антонов» - провідний український розробник та виробник авіатехніки, співпрацює з 76 країнами світу. За рішенням уряду, з квітня 2015 року входить до складу держконцерну «Укроборонпром».

Канадська CMC Electronics Inc. - дочірня компанія Esterline Technologies Corporation (США).

Нагадаємо, прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо прилетів до Києва 10 липня із дводенним візитом.

Україна і Канада в понеділок, 11 липня, підписали угоду про створення зони вільної торгівлі.

Як розповів в ефірі Громадського розказав заступник голови міжнародного фонду «Відродження» Тарас Качка, підписання угоди неймовірно збільшує попит на Україну, як країну, з якою вигідно торгувати.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile