hromadske транслює проєкт Форуму Видавців «Літкур’єр: читання уголос». 17 квітня 1985 року було засноване літературне угруповання «Бу-Ба-Бу», до якого входять українські письменники Олександр Ірванець, Юрій Андрухович та Віктор Неборак. Тому сьогодні Олександр Ірванець та Юрій Андрухович спілкуватимуться з читачами та читатимуть давні, нові й ті вірші, які вважають найбільш бубабістськими.

О 19:30 відбудеться трансляція з Олександром Ірванцем, о 20:30 — з Юрієм Андруховичем. Передвеликодній подарунок — спільна зустріч авторів онлайн о 21:30. Дивіться трансляцію в YouTube hromadske або сторінці Форуму Видавців та ставте свої запитання тут.

Читання відбуваються що два дні о 20:30. Серед авторів, які візьмуть участь, Олександр Михед, Володимир Аренєв, Маріанна Кіяновська. Повний список та програму можна знайти на фейсбук-сторінці Форуму Видавців. 

Незалежні завдяки вам

Ми працюємо незалежно від політиків та олігархів. Наша журналістика існує завдяки вам. Ви можете підтримати нас, а ми зможемо продовжити розповідати, що насправді відбувається.

Поділитись: