Через заборону масових заходів у Великій Британії свято літнього сонцестояння в Стоунхенджі язичники вперше проведуть онлайн. Подивитися трансляцію можна буде тут в ніч з 20 на 21 червня.

Про це повідомляє English Heritage, організація, яка відповідає за збереження пам'ятки.

«Перш, ніж ухвалити це рішення, ми поговорили з друїдами, язичниками й співробітниками екстрених служб. Сподіваємося, наш прямий етер дасть людям альтернативну можливість відвідати це прекрасне місце», — йдеться у повідомленні.

У дні літнього та зимового сонцестояння у Стоунхенджі збирається понад 10 тисяч людей. Це рідкісна можливість підійти до пам'ятника так близько — у звичайні дні він оточений подвійною огорожею, яка забезпечує його збереження.

Стоунхендж відкривають в знак поваги до послідовників культу друїдів, який в Великій Британії визнаний офіційною релігією. 

Станом на ранок 16 травня у світі з початку пандемії зафіксували 4 млн 628 тисяч 785 випадків коронавірусного захворювання COVID-19. Серед них 1 млн 759 тисяч 673 людини одужали та 308 651 — померли. Наразі інфікованими залишаються 2 млн 560 тисяч 641 людина.

У Великій Британії, зокрема, зафіксували 223 885 випадків інфікування: 33 998 людей померли, скільки одужали — не зазначається.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Поділитись: