14 жовтня в більш ніж 70-ти містах по всьому світу пройшла акція, організована представниками української діаспори, «StopPutinsWarInUkraine 2.0». Подібні акції пройшли також в багатьох містах України.

Росія повинна вивести з території України всі окупаційні війська — це було однією з головних вимог учасників всесвітнього протесту.

Учасники акції вимагали повернути назад у Росію всю зброю і військову техніку, звільнити громадян України, які незаконно утримуються під вартою – як на території Росії, так і в Криму – за політично вмотивованими і сфабрикованими звинуваченнями.

На мітингу у Брюсселі люди вимагали звільнити Романа Сущенка, кореспондента агентства Укрінформ, що перебуває у московській в'язниці за звинуваченням у шпигунстві.

На знак солідарності з Україною вийшли люди і в Москві. Вони тримали в руках прапори України, а також банери з написами «Зупинити Путіна. Зупинити війну», «Руки геть від України», «Росія по вуха в цій війні» та іншими.

Акція протесту проходила відносно мирно, але не обійшлося без словесних образ. Противники мітингу називали учасників зрадниками Росії і вимагали, аби вони їхали в Україну.

Звернувся до учасників акції з усього світу генконсул України в Мюнхені Вадим Костюк. Він висловив їм свою підтримку і запевнив, що їх дії відчутні скрізь.

Учасники акції в Києві вийшли під стіни російського посольства. Вони закликали РФ вивести свої війська з України, заспівали гімн і спалили карикатуру на Путіна.

Акція в рамках «Stop PUTIN - Stop WAR» також відбулася у Лондоні на Даунінг стріт.

Українська громада підготувала звернення до прем'єрки Терези Мей з вимогою накласти санкції на активи російських олігархів у Британії.

Приєдналися до міжнародної акції і в Будапешті. Декількадесят людей вийшли на берег Дунаю з українськими стягами та гаслами, в яких закликали Путіна зупинити війну в Україні.

Учора подібна акція також відбулася у Римі. Під стінами Колізею і у арки Костянтина зібралися півсотні активістів з української діаспори з антивоєнними гаслами і національною символікою.

Раніше повідомлялося, що акції протесту проти російської агресії під назвою «Stop Putin's War In Ukraine» відбудуться 14 жовтня в більш ніж 70-ти містах по всьому світу.

Поділитись: