Міністр закордонних справ Люксембургу Жан Ассельборн заявив поо моливість виключення Угорщини з Євросоюзу, пише Die Welt.

«Ми не можемо прийняти, що основні цінності Європейського Союзу масово порушуються. Ті, хто подібно до Угорщини, будує огорожі від біженців, які тікають від війни, або ті, хто утискає свободу преси та незалежність судової системи, повинні тимчасово чи, в разі потреби, довгостроково бути або назавжди мають бути виключеними ЄС», – сказав Ассельборн.

При цьому міністр додав, що для цього Євросоюзу варто було би спростити процес призупинення членства окремих країн.

«Було б корисно, якщо правила будуть змінені таким чином, що призупинення членства однієї з країн Євросоюзу не вимагатиме одностайності в майбутньому», – додав він.

Ассельборн звинуватив уряд прем'єр-міністра Угорщини Віктора Орбана у серйозних порушеннях відносно біженців: «З людьми, які втікають від війни, поводяться чи не гірше, ніж з дикими тваринами».

Нагадаємо, в кінці минулого року Угорщина побудувала паркани на своїх кордонах з Сербією та Хорватією після того, як майже 400 тисяч мігрантів перетнули країну на шляху до Німеччини та інших європейських держав.

Раніше Австрія погрожувала Угорщині судом за відмову приймати мігрантів назад.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile