Життя

'ЛНР' чекає на прибуття підсилення з РФ – Тимчук

Життя/'ЛНР' чекає на прибуття підсилення з РФ – Тимчук
Зберегти
Вигляд

Після звільнення силами АТО ряду районів в зоні проведення операції, терористи провели кілька контратак з метою повернути втрачені позиції. Про це повідомляє керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук.

«Найбільш жорсткі контратаки бойовиків зафіксовані в районі Саур-Могили, раніше відбитої українськими силовиками.

Фіксується активна підготовка терористів до оборони в районі н.п.Первомайск, Алчевськ, Стаханов. Тут обладнуються укріпрайони, прибуває техніка й озброєння, проводиться насильницька «мобілізація» серед місцевих жителів.

Відзначаються спроби керівництва терористичних угруповань отримати допомогу з Росії не тільки по лінії Міноборони РФ і спецслужб, а й від неурядових формувань. Зокрема, керівництво терористичної організації «ЛНР» очікує прибуття з РФ підсилення від т.зв. «Всевеликого війська Донського».

Значна кількість бойовиків з числа місцевого населення готується покинути територію України. У районі н.п.Перевальск зафіксовано формування колони з терористами і членами їх сімей, які готуються виїхати до Росії.

У районі н.п.Свердловск відзначено формування терористами колон військової техніки, які, згідно з розвідданими, будуть відправлені на посилення бойовиків в напрямку н.п.Снежное (Донецька обл.) І Ровеньки (Луганська обл.).

Терорист и проводять постійні обстріли позицій сил АТО з РСЗВ, мінометів і 155-мм гармат. Вогневі позиції бойовиків зафіксовані в районах н.п.Снежное, Шахтарськ і Торез.

На звільнених територіях триває діяльність диверсійно-розвідувальних груп бойовиків. У визволених населених пунктах залишається під виглядом мирних жителів значна кількість терористів (особливо складна ситуація - в н.п.Дзержінск). Також тут залишаються значні запаси зброї та боєприпасів. Українські силовики вживають заходів з виявлення і затримання бойовиків.

Авіація сил АТО здійснила 10 вильотів (з них 4 - армійська авіація). Артилерія сил АТО здійснила 5 вогневих ударів по позиціях терористів поза населених пунктів. Знищено значну кількість живої сили і озброєння бойовиків», - йдеться у повідомленні.

Пов`язані новини