Політика

«ЛНР» услід за «ДНР» вирішила провести свої «вибори»

Політика/«ЛНР» услід за «ДНР» вирішила провести свої «вибори»
Зберегти
Вигляд

Бойовики так званої Луганської народної республіки вирішили провести свої власні вибори. Ватажок бойовиків «ЛНР» заявив, що підписав указ про проведення виборів у місцеві органи влади до 1 листопада.

«Сьогодні я підписав указ про проведення перших виборів у місцеві органи влади Луганської народної республіки. Згідно з цим указом, вибори голів 14 міських і районних адміністрацій пройдуть 1 листопада 2015 року», - йдеться в заяві Плотницького, оприлюдненому сепаратистськими виданнями в понеділок, 21 вересня.

При цьому зазначено, що «вибори» пройдуть у Луганську, Красному Лучі, Стаханові, Алчевську, Кіровську, Ровеньках, Первомайську, Брянці.

16 вересня ватажок «ДНР» Олександр Захарченко підписав «указ» про проведення «місцевих виборів» на захоплених територіях. «Вибори голів районних і міських адміністрацій» призначені на 18 жовтня. «Вибори» на сільському й селищному рівнях відбудуться у першому півріччі наступного року.

Президент України Петро Порошенко закликав світ до продовження і розширення санкцій проти РФ за рішення про проведення незаконних виборів на Донбасі.

ОБСЄ відмовилась брати участь у спостереженні за так званими «виборами», які хочуть організувати бойовики «ДНР» і «ЛНР».

/ фото zn.ua

hromadske.tv

Пов`язані новини