Промоутер українського боксера Василя Ломаченка Боб Арум назвав дату його наступного бою.

Промоутер українського боксера Василя Ломаченка Боб Арум назвав дату його наступного бою.

Про це пише Fight TV Hub.

«Подивимося, який бій буде наступним. 25 серпня – це точно, його батько підтвердив дату. Наступного тижня поговоримо про суперника. Бій з Раймундо Бельтраном можливий, але спочатку ми обговоримо це з командою Ломаченко», — сказав Арум.

Український боксер Василь Ломаченко здобув титул чемпіона WBA у легкій вазі, перемігши венесуельського боксера Хорхе Лінареса.

30-річний Василь Ломаченко — найтитулованіший український боксер, дворазовий Олімпійський чемпіон, дворазовий чемпіон світу, чемпіон Європи, чемпіон світу за версією WBO у напівлегкій вазі (до 57,2 кг) та другій напівлегкій вазі (до 59,0 кг), заслужений майстер спорту та багаторазовий чемпіон України.

Ломаченко став чемпіоном світу WBO в другій напівлегкій вазі, нокаутувавши пуерторіканця Романа Мартинеса.

У квітні 2017 року в американському штаті Меріленді чемпіон світу за версією WBO у другій напівлегкій вазі Василь Ломаченко підтвердив свій чемпіонський титул, здолавши американця Джейсона Сосу.

У червін 2017-го Ломаченко увійшов до п'ятірки кращих боксерів світу за версією авторитетного журналу The Ring. 

6 серпня 2017-го Ломаченко достроково виграв бій у колумбійця Мігеля Марріагу і таким чином втрєтє захистив свій титул чемпіона світу за версією WBO у другій напівлегкій вазі.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile