ENRU

Ломаченко проведе наступний бій 25 серпня — промоутер

Промоутер українського боксера Василя Ломаченка Боб Арум назвав дату його наступного бою.

Про це пише Fight TV Hub.

«Подивимося, який бій буде наступним. 25 серпня – це точно, його батько підтвердив дату. Наступного тижня поговоримо про суперника. Бій з Раймундо Бельтраном можливий, але спочатку ми обговоримо це з командою Ломаченко», — сказав Арум.

Український боксер Василь Ломаченко здобув титул чемпіона WBA у легкій вазі, перемігши венесуельського боксера Хорхе Лінареса.

30-річний Василь Ломаченко — найтитулованіший український боксер, дворазовий Олімпійський чемпіон, дворазовий чемпіон світу, чемпіон Європи, чемпіон світу за версією WBO у напівлегкій вазі (до 57,2 кг) та другій напівлегкій вазі (до 59,0 кг), заслужений майстер спорту та багаторазовий чемпіон України.

Ломаченко став чемпіоном світу WBO в другій напівлегкій вазі, нокаутувавши пуерторіканця Романа Мартинеса.

У квітні 2017 року в американському штаті Меріленді чемпіон світу за версією WBO у другій напівлегкій вазі Василь Ломаченко підтвердив свій чемпіонський титул, здолавши американця Джейсона Сосу.

У червін 2017-го Ломаченко увійшов до п'ятірки кращих боксерів світу за версією авторитетного журналу The Ring. 

6 серпня 2017-го Ломаченко достроково виграв бій у колумбійця Мігеля Марріагу і таким чином втрєтє захистив свій титул чемпіона світу за версією WBO у другій напівлегкій вазі.