Політика

Лубківський: Є докази фінансування Азаровим, Царьовим та Олійником провокацій проти України

Політика/Лубківський: Є докази фінансування Азаровим, Царьовим та Олійником провокацій проти України
Зберегти
Вигляд

Служба безпеки України має докази фінансування екс-прем’єр-міністром Миколою Азаровим, та колишніми народними депутатами від Партії регіонів Олегом Царьовим та Володимиром Олійником масових акцій, спрямованих на дестабілізацію ситуації в Україні.

Про це на брифінгу повідомив радник голови СБУ Маркіян Лубківський, передає УНІАН.

«У нас є беззаперечні докази, вони є у матеріалах справи, яка знаходиться у слідчих», – сказав він.

В СБУ зокрема повідомили, що за одержаною інформацією, починаючи з січня цього року, в Києві відбулась низка провокаційних акцій біля КМДА та Кабміну, спрямованих на дестабілізацію суспільно-політичної обстановки в Україні. Ці акції були організовані двома громадянами України, серед яких є колишній член Партії регіонів.

Як зазначили в СБУ, акції проводяться від імені фіктивних громадських ініціатив та об`єднань «За мир и справедливість» та «Народний вирок». Організатори та координатори замовних акцій платили близько 50-60 грн за годину перебування на таких заходах.

Крім того, за даними правоохоронців, двоє координаторів за вказівкою функціонерів з Росії намагаються 9 квітня за грошову винагороду вивести на вулиці Києва до 3 тис. учасників чергової акції «невдоволених» владою.

В СБУ також встановили, що названі вище двоє громадян України, які є координаторами, безпосередньо фінансуються та контролюються з РФ.

«Так, встановлено, що гроші надходять від так званого «офісу» колишнього прем’єр-міністра Азарова та екс-народних депутатів від фракції ПР Царьова та Олійника, які на даний час перебувають у Москві», – підкреслили в СБУ.

Як повідомлялось, вчора силовики вилучили сервери у доменного реєстратора NIC.UA через реєстрацією сепаратистських сайтів.

/ фото hvylya.org

Пов`язані новини