Світ

Lucasfilm планує заморозити виробництво спін-оффів до «Зоряних воєн»

2 липня, 2018 16:05
Світ/Lucasfilm планує заморозити виробництво спін-оффів до «Зоряних воєн»
Зберегти
Вигляд
Кінокомпанія Lucasfilm, яка наразі є частиною компанії Disney, призупинить виробництво спін-оффів до кіносаги «Зоряні війни».

Кінокомпанія Lucasfilm, яка наразі є частиною компанії Disney, призупинить виробництво спін-оффів до кіносаги «Зоряні війни».

Про це повідомляє видання Collider з посиланням на джерела.

Зазначається, що замість цього компанія вирішила зосередити увагу на «Зоряних війнах: Епізод IX» і на наступній трилогії «Зоряних воєн».

Також видання пише, що таке рішення у компанії ухвалили після виходу двох спін-оффів: «Вигнанець один» і «Соло: Зоряні війни. Історія». Зазначається, що касові збори фільмів не виправдали очікувань.

Зокрема, збори фільму про Хана Соло, який вийшов у травні цього року, виявились дуже низькими. При бюджеті, який оцінюється приблизно в 250 млн доларів, фільм зібрав трохи більше 340 млн доларів у світовому прокаті.

Водночас попередня частина «Зоряних воєн» — «Останні джедаї» , яка вийшла в грудні 2017 року, зібрала трохи більше 1,3 млрд доларів.

Відтак, наразі припинена робота над проектом фільму про Боба Фетта, який повинен був знімати Джеймс Менголд («Логан»).

Spin-off — фільм, основними дійовими особами якого є персонажі, що раніше фігурували в первинному фільмі з тематично іншим сценарієм. 

У березні повідомлялося, що Disney будує у Каліфорнії парк розваг, присвячений «Зоряним війнам».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Студія Disney оприлюднила дати виходу фільмів до 2020 року

Більше про:
# Зоряні війни
Пов`язані новини