Життя

Lufthansa досягла згоди з профспілкою пілотів

16 грудня, 2016 21:33
Життя/Lufthansa досягла згоди з профспілкою пілотів
Зберегти
Вигляд
Німецька авіакомпанія Lufthansa та профспілка пілотів Vereinigung Cockpit домовились про врегулювання трудового спору щодо підвищення оплати праці пілотів до кінця січня 2017 року

Німецька авіакомпанія Lufthansa та профспілка пілотів Vereinigung Cockpit домовились про врегулювання трудового спору щодо підвищення оплати праці пілотів до кінця січня 2017 року.

Про це повідомляє DW.

Згідно з повідомленням, для завершення переговорів був запрошений медіатор, щоб гарантувати ефективний примирювальний процес.

У свою чергу в профспілці пообіцяли, що під час цієї процедури пілоти не страйкуватимуть.

Водночас переговори щодо підвищення зарплат бортпровідників між керівництвом авіакомпанії Eurowings, яка є дочірньою компанією Lufthansa, та профспілками UFO та ver.di звершились невдало.

Як зазначається, конфлікт між профспілкою UFO та Eurowings триває вже протягом трьох років. Останнє загострення ситуації спричинено тим, що працівники Eurowings невдоволені нещодавнім підвищенням зарплат лише за межами Німеччини, де зарплати є нижчими.

Нагадаємо, 9 вересня 2016 року німецька авіакомпанія Lufthansa скасувала тисячу рейсів на ближніх та середніх маршрутах через страйк пілотів.

6 листопада бортпровідники Lufthansa оголосили тижневий страйк.

В середу, 30 листопада, через страйк пілотів авіакомпанії Deutsche Lufthansa AG скасовано 890 рейсів.

Пов`язані новини