Життя

Lufthansa продовжує скасовувати авіарейси через страйк пілотів

Життя/Lufthansa продовжує скасовувати авіарейси через страйк пілотів
Зберегти
Вигляд
lead
Німецька авіакомпанія Lufthansa може скасувати деякі авіарейси 27 листопада навіть якщо пілоти в цей день припинять страйк, який триває вже чотири дні

Німецька авіакомпанія Lufthansa може скасувати деякі авіарейси 27 листопада навіть якщо пілоти в цей день припинять страйк, який триває вже чотири дні. Про це повідомляє Reuters.

«Пілоти мають діяти відповідно до графіку в неділю. Відповідно до страйків у попередні дні, мають відбутися ще кілька скасувань», — заявила компанія у відповідь на запитання клієнтів щодо статусу їх рейсів.

Пілоти авіакомпанії відмовились від останньої пропозиції щодо підвищення заробітної плати, яка поступила 25 листопада і пригрозили бастувати в неділю, 27 листопада.

Нагадаємо, профспілка пілотів Cockpit Vereinigung страйкує у найбільший німецької авіакомпанії протягом останніх днів. Наразі це 14-й страйк профспілки з квітня 2014 через невирішину суперечку щодо заробітної плати.

Профспілка закликає 5 400 пілотів Lufthansa вимагати підвищення заробітної плати на 3,7% в рік. Lufthansa пропонує на 2,5% протягом понад шести років, проте порозуміння між сторонами наразі не передбачається.

Екіпаж оголошує про майбутні страйки за 24 години до їхнього початку.

Раніше через страйк Lufthansa оголошувала про скасування понад 800 рейсів на 25 листопада.

23 листопада через страйк пілотів Lufthansa скасувала 876 рейсів.

Пов`язані новини