Луганська теплоелектростанція перейшла на спалення газу замість вугілля через відсутність постачання вугілля до компанії з території Росії.

Про це повідомив голова Луганської військово-цивільної адміністрації Віталій Комарницький.

«Сьогодні о 9:00 Луганську ТЕС перевели з споживання вугілля на газ. Все пройшло в штатному режимі, перебоїв не було. Споживачі різниці не відчули», — повідомив Комарніцький.

Зазначимо, що через перехід ТЕС на споживання газу замість вугілля собівартість виробленої електроенергії значно зросте. В умовах нового ринку це означає, що компанія не зможе продати електроенергію промисловим компаніям через її високу вартість.

Раніше повідомлялось, що через брак вугілля Луганська ТЕС може зупинити свою роботу.

26 липня стало відомо, що через російські торговельні санкції Луганська ТЕС може залишитися без вугілля, необхідного для виробництва електроенергії.

Нагадаємо, що проблеми з постачанням вугілля на Луганську ТЕС востаннє виникали наприкінці 2018 року. Так, 6 листопада Луганська ТЕС повідомила про перехід на використання газу через блокування Росією постачання вугілля. Від роботи станції залежить постачання електроенергії на півночі Луганської області.

Раніше директор підприємства ДТЕК Луганська ТЕС Станіслав Валантір повідомив в інтерв'ю Громадському, що запас вугілля на ТЕС складає лише 4 тисячі тонн. Цього мало вистачити до 6 листопада.

Поділитись: