Війна

Луганщина не готова до осінньо-зимового періоду — енергетичне об’єднання

30 серпня, 2017 20:17
Війна/Луганщина не готова до осінньо-зимового періоду — енергетичне об’єднання
Зберегти
Вигляд
Луганська область не готова до осінньо-зимового періоду через відсутність коштів протягом всього 2017 року і брак кадрів, що не дозволяє виконувати необхідний об’єм роботи на Луганському енергетичному об’єднанні

Луганська область не готова до осінньо-зимового періоду через відсутність коштів протягом всього 2017 року і брак кадрів, що не дозволяє виконувати необхідний об’єм роботи на Луганському енергетичному об’єднанні.

Про це повідомляє прес-служба підприємства.

Майбутній зимовий період у підприємстві допускають як «катастрофічний» для Луганщини.

«Ми не можемо готувати електромережі та обладнання до зими в умовах повної відсутності грошей», — повідомили у підприємстві.

«Ми ще якось боремося з аваріями та пошкодженнями, що виникають через обстріли, пожежі та негоду. Але робити це все важче. І часто це стає можливим лише завдяки допомозі небайдужих людей, деяких органів місцевої влади, деяких благодійників», — повідомили в ЛЕО, наголосивши, що робота не виконується через масове звільнення кваліфікованих спеціалістів.

Проблеми, з якими стикнуться люди Луганщини, може охопити всю область.

Раніше заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Георгій Тука заявив Громадському, що відключення електропостачання лише підштовхне неконтрольовані території до інтеграції з Росією та не принесе користі Україні.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Більше про:
# лео
# енергетика
Пов`язані новини