УКРАЇНА

Луганський університет МВС перевели у Сєвєродонецьк

УКРАЇНА/Луганський університет МВС перевели у Сєвєродонецьк
Зберегти
Вигляд
lead

Луганський державний університет внутрішніх справ імені Едуарда Дідоренка повернули до Луганської області. Відтепер навчальний заклад працюватиме у приміщенні Сєвєродонецької школи-інтернату.

Про це повідомляє «Остров».

«Луганський університет внутрішніх справ з часів окупації знаходився в Сумській області. Ми прийняли принципове рішення — луганський університет повинен бути в Луганській області», — заявив під час церемонії відкриття університету в Сєвєродонецьку міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.   

Фото: ostro.org

За словами міністра, університет стане основою для створення центру широкої бази підготовки поліцейських підрозділів в області.

«Ми обговорили з губернатором ситуацію, і, думаю, у форсованому режимі вирішимо, як інтегрувати в Сєвєродонецьк підрозділ поліцейської академії для підготовки поліцейських різних рівнів. Після переатестації ситуація така, що в Луганській області значний некомплект — близько тисячі чоловік. Нам дуже потрібні кваліфіковані кадри», — зазначив Аваков. 

Нагадаємо, що у жовтні 2014 року у зв’язку війною на Донбасі, Донецький юридичний інститут був передислокований до Кривого Рогу, а Луганський університет Дідоренка — у Суми.

Читайте також: До рейтингу кращих університетів світу увійшли 6 українських вишів

Пов`язані новини