Екс-міністр юстиції Олена Лукаш подала в суд на Генеральну прокуратуру України та помічника генпрокурора Владислава Куценка щодо захисту її честі та гідності.

Про це повідомив сам Владислав Куценко, передає «Українська правда».

«Олена Лукаш подала в Печерський райсуд позов щодо захисту її честі та гідності. Відповідачі два: ГПУ та Куценко», – сказав помічник Генпрокурора.

За його словами, «подання позову такими людьми як пані Лукаш в черговий раз демонструє ефективність нашої роботи».

Нагадаємо, 28 грудня Солом’янський райсуд Києва повернув Олені Лукаш документи і заставу в зв’язку з закінченням терміну дії запобіжного заходу.

В той же час, Лукаш залишається в санкційному списку Євросоюзу разом з 16-ма іншими представниками влади часів Януковича.

Нагадаємо, 6 листопада Печерський райсуд обрав Олені Лукаш запобіжний захід у вигляді утримання під вартою з можливістю внесення застави сумою в 5,1 млн гривень. Народний депутат з «Опозиційного блоку» Вадим Новінський вніс за неї заставу.

ГПУ підозрює Лукаш у заволодінні коштами державного бюджету в розмірі 2,5 млн грн та вчиненні службового підроблення, що спричинило тяжкі наслідки під час її перебування на посаді міністра юстиції.

Поділитись: