Президент Білорусі Олександр Лукашенко звинуватив Росію у недобросовісній конкуренції і невиконанні зобов'язань у рамках Євразійського економічного союзу.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко звинуватив Росію у недобросовісній конкуренції і невиконанні зобов'язань у рамках Євразійського економічного союзу.

Про це він заявив 10 серпня під час візиту на підприємство «Гомсільмаш», передає БЕЛТА.

«У нас зараз важкий період — росіяни ведуть себе по-варварськи по відношенню до нас, публічно про це говорю. Вони від нас вимагають чогось, як ніби ми васали у них, а в рамках ЄАЕС, куди вони нас запросили, вони виконувати свої зобов'язання не хочуть. Ось вони і створюють неконкурентну ситуацію», — заявив Лукашенко.

За його словами, Росія створює для Білорусі неконкурентні умови, при цьому дорікає США та Заходу у створенні «неконкурентної переваги».

«А самі-то вони для нас такі ж неконкурентні створюють умови. Це ще тема нашої розмови з президентом Росії. Але ми повинні працювати в тих умовах, в яких сьогодні існуємо», — наголосив лідер Білорусі.

«Ми затиснуті, на жаль, зі Сходу нашим старшим братом, який веде себе у конкуренції недобросовісно. Вони «Ростсельмаш» свій всіляко підтримують, субсидують, порушуючи наші домовленості в Євразійському економічному союзі. Це неправильно, несправедливо», — додав Лукашенко.

Білоруський президент закликав працівників підприємства працювати «швидше», щоб «перевершити своїх суперників».

У червні Олександр Лукашенко заявив, що країні «доведеться входити до складу якоїсь держави», якщо Білорусь провалиться в економічному зростанні.

Поділитись: