Президент Білорусі Олександр Лукашенко вимагає від держслужбовців працевлаштувати всіх їхніх непрацюючих родичів, подружжя та коханців

Президент Білорусі Алєксандр Лукашенко вимагає від держслужбовців працевлаштувати всіх їхніх непрацюючих родичів, подружжя та коханців.

Про це повідомляє білоруське агентство «Белта».

«Я поки звертаюся до державних службовців та інших значущих в країні осіб: працевлаштуйте, будь ласка, своїх дружин, чоловіків, коханок і коханців, рідних і близьких. Тих, хто повинен і може працювати», — заявив Лукашенко.

Він, зокрема, наголосив, що від непрацюючих не достатньо, аби вони сплатили так званий «податок на дармоїдство», адже бажано, щоб всі були на роботі.

«Якщо дружина або коханка хвора, ну що ж, будемо лікувати. Якщо можуть працювати і повинні, вони максимум з 1 квітня повинні бути на роботі», — сказав президент Білорусі.

Лукашенко доручив начальнику оперативно-аналітичного центру при президенті Сергію Шпегуну взяти це питання особисто на контроль.

«Подивіться по кадровому реєстру, хто такий багатий у неї чоловік, що вона сидить сьогодні, нічого не роблячи, маючи дитину 20-22 років і не маючи пенсійного віку. Напевно, ви деяких знаєте, я теж. Але поки прізвищ не називаю», — підсумував він.

Раніше повідомлялося, що білоруси протестували проти декрету президента Лукашенка, який вимагає від кожного, хто не має роботи, сплачувати за користування транспортом, школою, медициною. Це приблизно 200 доларів на рік.

Пізніше Лукашенко відклав штрафи «за дармоїдство» на рік.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: