Економіка

«Лукойл» заморозить видобуток нафти у разі відповідного рішення Росії

Економіка/«Лукойл» заморозить видобуток нафти у разі відповідного рішення Росії
Зберегти
Вигляд
«Лукойл» заморозить видобуток нафти, якщо ОПЕК на зустрічі у Відні 30 листопада прийме таке рішення і Росія приєднається до нього. Про це заявив віце-президент «Лукойлу» Леонід Федун.

«Лукойл» заморозить видобуток нафти у разі рішення Росії

«Лукойл» заморозить видобуток нафти, якщо ОПЕК на зустрічі у Відні 30 листопада прийме таке рішення і Росія приєднається до нього. Про це заявив віце-президент «Лукойлу» Леонід Федун. Про це повідомляє федеральна агенція ТАСС.

«Так, ми готові до замороження, якщо буде директива уряду», — сказав він.

За його словами, нові родовища мають надзвичайно високу ефективність і значно нижчу собівартість, ніж старі родовища західного Сибіру.

«З точки зору економічної логіки все дуже просто —  ти закриваєш старі свердловини, які низькоефективні. Будь-яке закриття цієї свердловини тут же підвищує економічну ефективність для компанії. З точки зору економічної логіки ніяких складнощів немає, і все це досить просто», — підкреслив він.

Повідомляється, що основною проблемою майбутнього саміту ОПЕК 30 листопада стане укладення членами об’єднання угоди про обмеження видобутку нафти.

Нагадаємо, члени організації країн-експортерів нафти на зустрічі в Алжирі домовилися про обмеження обсягів видобутку нафти з листопада.

Раніше повідомлялося, що СБУ відкрила кримінальне провадження проти компаній «Лукойл» та «СЄПЕК» за фактом фінансування тероризму.

Пізніше СБУ відкрила іншу кримінальну справу, за якою звинуватила компанію у незаконному привласненні нафтохімічного комплексу ВАТ «Оріана» та завданні багатомільйонних збитків державному бюджету України.

Пов`язані новини