УКРАЇНА

Луценко назвав перші п'ять кроків на посаді генпрокурора

УКРАЇНА/Луценко назвав перші п'ять кроків на посаді генпрокурора
Зберегти
Вигляд

Новопризначений генпрокурор Юрій Луценко назвав першочергові завдання, які буде вирішувати на новій посаді. Про це він розповів у коментарі Громадському.

«Одним із перших кроків буде реалізація закону про люстрацію, згідно якому кілька сотень працівників має бути звільнено. Закон один для всіх, і прокуратура має почати це гасло із себе», – сказав Луценко.

За його словами, стан злочинності в Україні зараз критичний. «Близько 4% справ розкривається, це означає катастрофу в протидії злочинності в Україні», – вважає Луценко.

Новий генпрокурор заявив про наміри відновити офіс реформ ГПУ, залучити місію ФБР з метою покращення методів слідства. Також Луценко планує звільнити близько чотирьохсот працівників прокуратури на виконання закону про люстрацію.

Нагадаємо, сьогодні Юрія Луценка призначили генеральним прокурором України. До цього виконував обов'язки голови ГПУ Юрій Севрук.

Раніше сьогодні парламент ухвалив законопроект, який дозволяє призначати генпрокурором кандидата без юридичної освіти і досвідом роботи в законодавчому та правоохоронному органі. Буквально через кілька годин його підписав президент України Петро Порошенко.

Депутат від БПП Сергій Лещенко вважає, що тестом для Луценка стане справа лідера «Опозиційного блоку» Юрія Бойка.

Пов`язані новини