Генпрокурор Юрій Луценко передав справи деяких колишніх високопосадовців так званого санкційного списку ЄС із Управління спецрозслідувань ГПУ до Військової прокуратури.

Про це повідомив Громадському сам Луценко.

За його словами, було передано 4-5 прізвищ із санкційного списку, які «треба оперативно зробити частиною статті 255 владного ОЗУ (організованого злочинного угруповання - ред.) часів Януковича».

Водночас, Луценко не уточнив, які саме «санкційні прізвища» передали до військової прокуратури.

Раніше  прес-секретар генерального прокурора Лариса Сарган повідомила Громадському, що Луценко передав до військової прокуратури усі справи так званого санкційного списку із 16 осіб.

Однак, 21 травня Юрій Луценко пообіцяв адвокатам родин Небесної Сотні, що до військової прокуратури передадуть справи виключно екс-голови Нацбанку Сергія Арбузова та олігарха Сергія Курченка.

«Справи Арбузова і Курченка передаються заступнику військового прокурора Жербицькому. Справи по іншим високопосадовцям лишаються в УСР», — йдеться у повідомленні «Адвокатської дорадчої групи» у Facebook.

Сам Горбатюк повідомив Громадському, що генпрокурор йому ще не пояснив, чим зумовлене таке рішення. «Зустріч з Луценком у мене призначена на завтра в Управлінні спецрозслідувань», — додав Горбатюк.

Нагадаємо, 22 травня новопризначений генпрокурор Луценко дав «прокурорам, діяльність яких викликала питання у громадськості», 100 днів, щоб продемонструвати результат.

Раніше керівництво Генпрокуратури попросило Сергія Горбатюка піти з посади керівника Управління спеціальних розслідувань ГПУ.

Поділитись: