Львів став лідером серед українських міст у щорічному рейтингу міст світу за індексом якості життя, який опублікував дослідницький сервіс Numbeo.

Загалом у рейтингу 227 міст з багатьох країн. Найкращим містом у світі для життя визначили столицю Австралії Канберру. Другу сходинку у рейтингу посів голландський Ейндховен, на третій позиції опинилася столиця штату Північна Кароліна Ролі.

З-поміж українських міст лідирує Львів — він на 175 місці в рейтингу, тоді як Київ опинився на 192 місці. На 195 сходинці рейтингу за індексом якості життя виявилася, Одеса, одразу за нею Харків, а 202 місце у Дніпра.

Рейтинг за індексом якості життя формували, враховуючи 8 показників: індекс купівельної спроможності, вартість нерухомості відносно доходів населення, індекс безпеки, охорону здоров’я, вартість життя, індекс часу руху транспорту, забруднення, клімат.

Нагадаємо, у серпні 2018 року Відень очолив рейтинг найзручніших для життя міст світу за версією The Economist. У 2017 році столиця України опинилася 131-му місці й таким чином Київ потрапив у десятку найгірших міст для життя за версією The Economist. Тоді міський голова столиці Кличко назвав необ'єктивною оцінку Києва і запросив аналітика The Economist до Києва.

Поділитись: