УКРАЇНА

Львівська облрада просить Порошенка та Парубія розірвати дипломатичні відносини з РФ

20 березня, 2018 19:42
УКРАЇНА/Львівська облрада просить Порошенка та Парубія розірвати дипломатичні відносини з РФ
Зберегти
Вигляд
Львівська обласна рада звернулась до вищого керівництва держави з проханням щодо розірвання дипломатичних стосунків з Росією.

Львівська обласна рада звернулась до вищого керівництва держави з проханням щодо розірвання дипломатичних стосунків з Росією. 

Про це йдеться у повідомленні на сайті Львівської облради.

Відтак, облрада просить президента, голову Верховної Ради та прем'єр-міністра України розірвати дипломатичні відносини з РФ.

«Своїми останніми діями РФ продовжує демонстративно нехтувати територіальною цілісністю України, міжнародними договорами та принципами цивілізованого суспільства», — йдеться у повідомленні.

Наголошується, що проведення виборів в анексованому Криму, постійні провокації на українській території, диверсії проти громадян у країнах Європи «зумовлюють необхідність рішучіших кроків для зміцнення безпеки України».

«Вважаємо недопустимими такі взаємини з країною, яка є окупантом нашої території», — йдеться у заяві.

Також депутати Львівської облради виступили за введення візового режиму для громадян Росії.

Раніше міністр закордонних справ Павло Клімкін анонсував, що МЗС підготувало пропозиції для президента щодо виходу України з органів СНД та денонсації Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Росією.

Пов`язані новини