УКРАЇНА

Львівська влада звернулася до суду через марш пам’яті Нестора Махна

УКРАЇНА/Львівська влада звернулася до суду через марш пам’яті Нестора Махна
Зберегти
Вигляд
Виконавчий комітет Львівської міської ради подав звернення в Окружний адміністративний суд щодо можливості проведення маршу пам’яті Нестора Махна.

Влада Львова подала звернення в Окружний адміністративний суд щодо можливості проведення маршу пам’яті Нестора Махна.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

«Виконавчий комітет Львівської міської ради подає звернення, аби суд надав рішення щодо можливості проведення в місті масових заходів 6 листопада та можливості правоохоронних органів гарантувати безпеку під час цих заходів», — йдеться у повідомленні.

Провести «Марш Волі» з нагоди вшанування річниці від Дня народження Нестора Махна планує громадська організація «Автономний Опір Львів».

В організації заявили, що завчасно повідомляли органи місцевого самоврядування та правоохоронні органи міста Львова про проведення заходу. 

«Захід є офіційний та має на меті лише вшанування пам’яті історичної постаті Нестора Махна. Захід не несе за собою жодних провокативних дій, які б могли порушувати правопорядок у місті», — йдеться у повідомленні організації.

Представники «Автономного Опору» повідомили, що прийдуть на засідання суду, що має відбутися сьогодні, 4 листопада, о 18.30. 

Відзначимо, що 6 листопада у Львові відбудеться головний біговий старт західної України — GRAND PRIX LVIV HALF MARATHON 2016.

А після обіду відбудеться піша загальноміська молитва-вервиця. 

Пов`язані новини