Львівський міжнародний форум видавців, який має відбутися 16-20 вересня, вперше проведуть в онлайн-форматі.

Про це повідомили організатори заходу.

«Як пандемія змінює наше життя, ритуали і звички, як світ переосмислює цінності, перед якими викликами ми постаємо і як з ними впоратися, як гравцям культури виходити з кризи — про це дискутуватимуть на 27 BookForum», — кажуть організатори.

Фокусна тема цьогорічного фестивалю — «Перепис населення: знати, хто ми є». Програму формуватимуть 15 тематичних кластерів і спецпроєктів. 

«Щоб жити разом, ми маємо один про одного знати якомога більше і таки знати правду. (...) Перепис населення — це сполука чесних питань і чесних цифр. Це нагода раптом чомусь сказати правду про себе, яка раптом чомусь буде цікавою комусь іншому», — каже про фокусну тему її кураторка — літературознавиця і критикиня Ганна Улюра.

Серед цьогорічних учасників форумі автори з України, 20 іноземних гостей з 15 країн, лауреати та номінанти Букерівської премії, Гонкурівської премії, Національних виборів читачів та критиків. 

Однією з головних подій стане онлайн-трансляція Ночі поезії та музики нон-стоп за участі українських поетів і музикантів з усього світу.

Поділитись: