УКРАЇНА

Львівську митницю перевірять через масовий в’їзд авто на єврономерах — Гройсман

21 червня, 2018 15:41
УКРАЇНА/Львівську митницю перевірять через масовий в’їзд авто на єврономерах — Гройсман
Зберегти
Вигляд
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман анонсував перевірку митниць західних областей та, зокрема, Львівщини, через масовий ввіз автівок з Європи без розмитнення.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман анонсував перевірку митниць західних областей та, зокрема, Львівщини, через масовий ввіз автівок з Європи без розмитнення.

Про це він заявив під час всеукраїнської селекторної наради з питань боротьби з контрабандою.

«Ви мені всі набридли! Митники, працівники прикордонної служби мають все для того, аби робити країну багатшою, а не виконувати функції, аби в країну «щось» заїжджало. Ви заробляєте тисячі чи мільйони, а держава втрачає мільярди», — заявив Гройсман.

Він також закликав працівників Генпрокуратури, Національної поліції, ДФС та інших силових відомств затримувати корумпованих чиновників.

«А за сприяння контрабанді — затримувати і арештовувати», — додав глава уряду.

Нагадаємо, що напередодні у Раді зареєстрували законопроект, яким пропонується зменшити акцизи на розмитнення авто на єврономерах.

Також 20 червня Кабмін схвалив стратегію боротьби з контрабандою.

Нагадаємо, 8 грудня 2017 року Верховна Рада ввела обмеження на безмитне ввезення товарів на територію України при самостійному перетині кордону і поштової пересилки.

Згідно із законом, посилок може бути максимум 3 протягом одного місяця «сумарною фактурною вартістю» до 150 євро кожна. Починаючи з четвертої, посилки будуть обкладатися податком, митом і акцизом. 

На початку 2018 року обмеження на міжнародні поштові посилки відтермінували до січня 2019 року.

Також в ДФС розробили механізм контролю за посилками.

Пов`язані новини