ENRU

«Львівський бронетанковий завод» зобов’язали сплатити до бюджету майже 10 млн грн

Державне підприємство «Львівський бронетанковий завод» зобов’язали сплатити до бюджету 9,8 млн гривень за несвоєчасне виготовлення та поставку бойових машин «Дозор Б».

Про це повідомляє прес-служба Військової прокуратури Західного регіону.

«Господарським судом міста Києва задоволено позов військової прокуратури Західного регіону України та прийнято рішення про стягнення з державного підприємства 9,8 млн грн», — йдеться у повідомленні.


Бронетранспортер "Дозор Б" Фото: Львівський бронетанковий завод

Зазначається, що в грудні 2015 року між Міністерством оборони і заводом було укладено договір щодо виготовлення і поставку оборонному відомству тактичних бойових колісних машин «Дозор-Б» в кількості 10 одиниць, які призначались для використання у зоні бойових дій на Донбасі.

«У зв’язку з перевищенням суми коштів, перерахованих Міністерством оборони над фактичними витратами заводу на виготовлення та поставку продукції, завод повинен був повернути замовнику кошти, отримані раніше як попередню оплату за контрактом у сумі майже 6,5 млн грн. Однак зазначені зобов’язання завод у добровільному порядку не виконав», — повідомляє прокуратура.

Ще 3,3 млн грн із заводу стягнули як санкції за прострочення виготовлення та поставки військової техніки.

Нагадаємо, що директору «Львівського бронетанкового заводу» Тимківу суд обрав запобіжний захід у вигляді 60 діб арешту або заставу у розмірі 2 млн гривень. Суд також арештував його заступника.

Пізніше повідомлялося, що за Тимківа внесли заставу у розмірі 2 млн грн і він вийшов на свободу. Його також відсторонили від посади на 2 місяці.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram