У Львові правоохоронці викрили 32-річного чоловіка, який представлявся директором житлового комплексу, але не мав жодного дозвільного документа на будівництво.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства внутрішніх справ.

Для продажу квартир підозрюваний створив сайт, на якому розміщував інформацію про планування квартир, візуалізацію будинку та дозвільні документи, яких не існувало. Рекламу про продаж масово розміщували в інтернеті.

Ціна квартири була значно нижчою від середньої ринкової, проте обов’язковою умовою купівлі квартири була 100% передплата. Попри це охочих інвестувати гроші в будівництво виявилося чимало — потерпіло близько сотні громадян, які, вклавши гроші, не отримали обіцяних квартир.

Зловмиснику вдалося заробити понад 48 мільйонів гривень, не маючи жодного дозвільного документа на будівництво. Фактично будівництво розпочалося, але на певному етапі було заморожене.

Для роботи з клієнтами було організовано роботу трьох офісів у Львові, де забудовник укладав договори купівлі-продажу з клієнтами. Кіберполіція провела обшуки за місцями розташування офісних приміщень та у помешканні фігуранта. За результатами правоохоронці вилучили документи та чорнові записи, які підтверджують злочинну діяльність.

Зараз підозрюваному оголосили про підозру за ч. 3 та ч.4 ст. 190 (Шахрайство) КК України та ч. 1 ст. 366 (Службове підроблення) КК України. Львів'янину загрожує до 12 років ув’язнення та конфіскація майна. Наразі за рішенням він перебуває під вартою з можливістю внесення застави.

Поділитись: