ENRU

Лист політв’язня РФ Сущенка доставлено до президента Франції — адвокат

Лист незаконно ув'язненого в Росії українського журналіста Романа Сущенка доставлено у канцелярію президента Франції Еммануеля Макрона.

Про це повідомив адвокат політв’язня Марк Фейгін, передає «Укрінформ».

«У французькому посольстві мені підтвердили, що лист мого підзахисного президенту Макрону доставлено за призначенням. Тобто, щонайменше, — в канцелярію президента Франції. Сподіваюся, на зустрічі Макрона і Путіна 29 травня якось ця тема порушуватиметься», — сказав Фейгін.

Він також додав, що, на його думку, сьогодні французько-російський діалог неможливий без обговорення низки проблем, серед яких перша, — спроби втручання у вибори президента Франції, а також справа Сущенка.

ЧИТАЙТЕ: Путін під час візиту у Париж обговорить з Макроном Україну.

Нагадаємо, 30 вересня в Москві був затриманий кореспондент Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ» у Франції Роман Сущенко, який приїхав до Росії відвідати родичів. Лефортовський суд Москви заарештував журналіста на два місяці.

7 жовтня Федеральна служба безпеки Росії висунула Сущенку офіційне звинувачення у шпигунстві.

14 лютого Міський суд Москви відхилив апеляційну скаргу захисту українського журналіста Романа Сущенка на продовження арешту до 30 квітня. Фейгін подав апеляцію на рішення російського суду про продовження арешту свого підзахисного.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram