Адвокат Марк Фейгін назвав підробкою «лист» президента України Петра Порошенко до утримуваної в РФ української льотчиці Надії Савченко.

«Щоб дискредитувати Надію в зв’язку з закінченням її сухого голодування було передано підроблений лист президента України для Надії», – написав він у Twitter.

За словами Фейгіна, сьогодні генконсульство України в Ростові, а також він особисто стали об’єктом операції російських спецслужб.

«Кремль зайнятий дискредитацією, як самої Савченко та її адвокатів, так держорганів України. І це замість того, щоб вирішити питання про обмін», – додав адвокат.

Пізніше речник президента України Святослав Цеголко підтвердив, що Порошено не писав листа українській льотчиці.

«Президент передавав слова підтримки Надії Савченко через її сестру Віру і маму. Ніяких листів він не направляв», – заявив Цеголко, передає «Інтерфакс-Україна».

Нагадаємо, напередодні Фейгін заявив, що рішення перейти на воду і дитячі суміші Савченко прийняла після того, як отримала лист від українського президента, який обіцяв зробити все можливе для її обміну.

Раніше Порошенко заявив, що готовий скористатися своїм конституційним правом і обміняти утримувану в РФ українську льотчицю Надію Савченко.

Як відомо, Надія Савченко 3 березня оголосила сухе голодування. Водночас, українських лікарів не пускають на територію Росії для огляду Савченко.

Суд оголосить вирок Савченко 21-22 березня.

/фото Антона Наумлюка

Поділитись: