Життя

Литва призупинила ретрансляцію російського каналу за підбурювання до війни

2 жовтня, 2017 19:13
Життя/Литва призупинила ретрансляцію російського каналу за підбурювання до війни
Зберегти
Вигляд
Литва на півроку призупинила ретрансляцію російського телеканалу «ТВЦі Литва» за «підбурювання до війни і розпалювання ненависті».

Литва на півроку призупинила ретрансляцію російського телеканалу «ТВЦі Литва» за «підбурювання до війни і розпалювання ненависті».

Про це повідомляє Delfi.

Канал належить російській державній телекомпанії «ТВ Центр».

«Литовська комісія з радіо і ТБ прийняла рішення зупинити ретрансляцію два тижні тому, констатувавши, що порушення на цьому телеканалі повторюються, а застосовані раніше санкції не дали результатів. Це рішення комісії санкціонував Вільнюський окружний адміністративний суд», — йдеться у повідомленні.

Комісія звернула увагу на коментарі, зроблені у програмі «Право знати» 10 червня депутатом Держдуми Росії Володимиром Жириновським, які, як встановила комісія, підбурювали до війни, розпалювали ненависть і нетерпимість між народами.

Жириновський говорив про окупацію України і Придністров'я. Представники телеканалу, які надіслали письмові роз'яснення і брали участь у засіданні комісії, порушення не визнали.

Литва за порушення почала обмежувати трансляції російських каналів з 2014 року, після анексії Криму і початку війни на Донбасі.

Нагадаємо, Генпрокуратура України склала повідомлення про підозру Володимиру Жириновському у фінансуванні тероризму.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини