Політика

Маєток начальника київської міліції стоїть на заарештованій землі

Політика/Маєток начальника київської міліції стоїть на заарештованій землі
Зберегти
Вигляд

Маєток голови управління МВС у місті Києві Олександра Терещука стоїть на землі, заарештованій СБУ.

Про це йдеться у сюжеті програми «Наші гроші».

Раніше на місці будинку Терещука був сад радгоспу «Совки». У 1990-их роках радгосп розвалився, і Міністерство агропромислового комплексу приєднало землю до агрокомбінату «Пуща-Водиця».

У 2007 році Київрада під керівництвом Леоніда Черновецького через суди забрала в агрокомбінату землі радгоспу і в грудні 2008 року роздала по 7-10 соток майже тисячі людей під житлову забудову та городи.

Майже всі ділянки були записані на підставних осіб, а потім перекуплені справжніми власниками.

У 2010 році Служба Безпеки України називає таку роздачу землі незаконною і накладає на земельні ділянки арешти, потім це робить і прокуратура. З більшості ділянок, в тому числі і Терещука, арешти не зняті і досі.

Як стало відомо журналістам, Терещук прописав у Києві мати, яка пізніше отримала ділянку. 10 соток землі надали і дружині головного київського міліціонера. При цьому, як повідомила депутат Київради Галина Янченко, звернень від них на отримання землі не зареєстровано.

На землі матері Терещук звів триповерховий маєток, на землі дружини – газон.

Служба безпеки визнала подібний спосіб отримання землі незаконним та заарештувала землю. Однак тепер відомство передало розслідування Шевченківському РВ УМВС у Києві, що є підрозділом київської міліції, яку очолює Терещук.

Сам голова МВС у Києві  не відповів на офіційний запит про виділення йому землі і на які гроші він збудував маєток. Тільки за документами його будинок площею 350 кв. м. коштує 1,5 млн грн.

 

Пов`язані новини