УКРАЇНА

Майже 14 тис. осіб призовуть до українського війська у найближчі два місяці

УКРАЇНА/Майже 14 тис. осіб призовуть до українського війська у найближчі два місяці
Зберегти
Вигляд

У жовтні-листопаді 2016 року до Збройних сил України та інших військових формувань для проходження строкової військової служби буде відправлено 13 908 осіб.

Про це свідчить розпорядження Кабінету Міністрів, оприлюднене 26 вересня.

«Згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів від 22 вересня, «З них до Збройних сил України буде направлено 7 908 осіб; Національної гвардії України – 5 000 осіб; Державної спеціальної служби транспорту – 1 000 осіб», – йдеться у тексті повідомлення.

Розпорядження також визначає обсяги видатків для проведення призову.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко 26-го вересня підписав указ про демобілізацію військовослужбовців «шостої хвилі».

Пов`язані новини
Життя
8 грудня 2018
У Рівному працівники військкомату намагались затримати «призовника» на вулиці
У Рівному чоловіка на вулиці зупинили працівники військкомату і, не надавши жодних документів, вимагали проїхати з ними. Працівники військкомату поводили себе грубо і вживали лайку. Чоловік почав знімати подію на відео і викликав поліцію.За даними місцевого видання «Радіо Трек», за чоловіком до Рівного приїхали представники комісаріату з Хмельницької області, оскільки він нібито там зареєстрований. Водночас у коментарі UA:Рівне чоловік, який назвався Владом, спростував інформацію про реєстрацію на Хмельниччині.Він пояснив, що вранці йшов на роботу і до нього під‘їхало авто Hyundai, у якому перебували чоловіки у військовій формі. Один з них вийшов і почав вимагати проїхати з ними, оскільки вони шукають «осіб, які ухиляються від армії». Чоловіки у військовому також викликали поліцію.«Я пояснив, що я не призовного віку, вони мені мені кажуть, що все одно треба проїхати. Вони не пред'явили ніяких посвідчень, хамили, викликали поліцію на тій підставі, що я не хочу з ними їхати. Я теж викликав поліцію в свою чергу. У них не було моїх даних... Вони просто підходили до людей», – розповів Влад.Також він запевнив, що ніколи не був прописаний у Хмельницькій області.Повне відео інциденту чоловіка із працівниками військкомату оприлюднило місцеве видання «Типове Рівне».
ВажливоВажливо
Перевірено
Зберегти