Життя

Майже півмільярда осіб в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні голодують — ООН

7 грудня, 2016 13:10
Життя/Майже півмільярда осіб в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні голодують — ООН
Зберегти
Вигляд
Майже 500 мільйонів людей, які становлять 12% мешканців Азіатсько-Тихоокеанського регіону, недоїдають.

Майже 500 мільйонів людей, які становлять 12% мешканців Азіатсько-Тихоокеанського регіону, недоїдають.

Про це повідомляє Центр новин ООН.

«Прогрес у боротьбі з голодом уповільнився, і якщо влада країн регіону не почне вживати заходів, їм не вдасться досягти 2-ї Цілі сталого розвитку, тобто ліквідувати голод до 2030 року», — йдеться у повідомленні.

Як зазначається, у період з 1990 року в Азії вдалося вдвічі скоротити масштаби голоду, однак основні успіхи припали на 90-ті роки, а останнім часом результати боротьби з недоїданням стали негативними.

 На Азіатсько-Тихоокеанський регіон припадає 60% усіх голодуючих людей в світі. Кожна третя дитина в регіоні страждає низькорослістю в результаті нестачі поживних речовин.

При цьому в Азії також зростає число людей, які страждають ожирінням, так як населення все частіше робить вибір на користь шкідливих для здоров'я продуктів харчування.

«Аналітичні дані відкривають нам очі на багато речей і змушують всіх нас задуматися. Комусь може здатися, що до 2030-го року ще дуже далеко, але насправді до нього всього 14 років, і півмільйона людей в регіоні як і раніше голодують. Ці 12 відсотків — це найбідніші люди регіону і до них найскладніше дістатися. Час не чекає, але політична воля і колективні дії допоможуть нам повністю перемогти голод», — заявила регіональна представниця продовольчої та сільськогосподарської організації ООН Кундаві Кадіресан.

Раніше повідомлялося, що ООН попереджає про смертельну небезпеку для 75 тисяч дітей, які живуть на північному сході Нігерії. Цей регіон охоплений голодом після захоплення терористами з «Боко харам».

Більше про:
# голод
# ООН
Пов`язані новини