Майже через місяць після урагану «Доріан» на Багамських островах 600 людей досі вважаються зниклими безвісти.

За словами прем'єр-міністра Багамських островів Губерта Мінніса, за останні тижні кількість зниклих безвісти скоротилася, а кількість загиблих зросла, пише CNN.

За офіційними даними, наразі внаслідок урагану загинуло 56 людей. Прем'єр очікує, що найближчим часом кількість загиблих може знову зрости.

Ми знаємо, що втратили набагато більше життів, оскільки досі зниклими є 600 людей. Океанська вода змітала і молодих, і старих разом з їхніми будинками, — сказав Мінніс під час Генасамблеї ООН у Нью-Йорку.

Раніше цього тижня уряд Багамських островів оголосив про плани найняти місцеві компанії для масштабного прибирання сміття в найбільш постраждалих районах.

«Доріан» — найсильніший ураган з усіх, які вирували на Багамах. Він досяг островів 1 вересня. Вітри, швидкість яких досягала майже 290 км/год, і проливні дощі зруйнували або серйозно пошкодили десятки тисяч будинків.

Метеорологи побоювалися, що Доріан може стати найсильнішим ураганом майже за 30 років, у зв'язку з чим президент США Дональд Трамп скасував візит до Польщі до річниці початку Другої світової війни, де мав зустрітися із главою української держави Володимиром Зеленським.

Поділитись: