Комісія з розслідування причин катастрофи російського літака А321 в Єгипті провела попередній аналіз записів обох «чорних скриньок». Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міждержавного авіаційного комітету (МАК).

«Комісією з розслідування проведено попередній аналіз скопійованої та розшифрованої інформації бортових параметричного і звукового реєстраторів. Бортовий параметричний реєстратор припинив запис в польоті в процесі набору висоти на ешелоні 308 (+9400 м). До цього моменту політ проходив у штатному режимі , інформації про відмови систем і агрегатів літака зареєстровано не було», – йдеться в повідомленні.

Провели попереднє прослуховування інформації звукового реєстратора. Однак деталі поки не розголошують.

Влада Єгипту повідомляла про наявність стороннього шуму на записі бортового самописця літака.

Видання France2 з посиланням на джерело повідомляло, що запис бортового самописця російського літака свідчить про те, що на борту лайнера стався вибух.

31 жовтня у Єгипті розбився російський пасажирський літак Airbus 321 авіакомпанії «Когалымавиа», який летів з Шарм-ель-Шейха до Санкт-Петербурга.

На борту перебували 224 людини, з них - 25 дітей. Серед загиблих пасажирів - четверо громадян України та один громадянин Білорусі. Решта загиблих – громадяни Росії.

/ фото nevainfo.ru

Поділитись: