Американський сенатор-республіканець Джон Маккейн відмовився увійти в в міжнародну Консультативну раду реформ при президенті України Петрі Порошенкові.

Про це йдеться в заяві Маккейна, опублікованому на сайті сенатора.

«Я був удостоєний честі бути запрошеним приєднатися до українського Консультативної міжнародної ради реформ – форуму для обговорення шляхів забезпечення територіальної цілісності та безпеки України та підтримки демократичного майбутнього країни перед обличчям російської агресії. Однак відповідно до положень Конституції США, що стосуються взаємодії членів конгресу США з іноземними урядами, я зобов'язаний відхилити цю пропозицію», – йдеться у заяві.

Одночасно, сенатор наголосив, що продовжить підтримувати Україну.

«Я дуже гордий бути другом України в її боротьбі проти Владіміра Путіна», – заявив він.

Як повідомлялося, 13 травня було опубліковано указ Порошенка, за яким в раду реформ, увійшли колишній міністр закордонних справ Швеції Карл Більдт, екс-глава уряду Словаччини Мікулаш Дзурінда, колишній прем'єр-міністр Литви Андрюс Кубілюс, глава адміністрації президента України Борис Ложкін, старший науковий співробітник Інституту міжнародної економіки Петерсона (США) Андерс Ослунд, голова Комітету Європарламенту у закордонних справах Елмар Брок і член Європарламенту Яцек Саріуш-Вольський. Керувати новим органом буде колишній президент Грузії Михайло Саакашвілі.

Поділитись: