УКРАЇНА

Макрон привітав президента та громадян України з Днем Незалежності

23 серпня, 2018 00:22
УКРАЇНА/Макрон привітав президента та громадян України з Днем Незалежності
Зберегти
Вигляд
Президент Франції Еммануель Макрон привітав українського президента Петра Порошенка та громадян України з Днем Незалежності.

Президент Франції Еммануель Макрон привітав українського президента Петра Порошенка та громадян України з Днем Незалежності.

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Зазначається, що Макрон привітав президента та весь український народ з нагоди річниці Незалежності та «висловив побажання процвітання та миру».

«Франція лишається опліч України у пошуках сталого рішення конфлікту, який лютує на Сході вашої країни. Наша підтримка Україні є постійною через залучення Франції до «нормандського формату». Хочу підтвердити вам відданість Франції, як і Європейського Союзу, суверенітету та територіальній цілісності України в її міжнародно визнаних кордонах», — йдеться у вітальному листі.

Макрон наголосив, що Франція не визнає анексії Криму з боку Росії і вважає силовий перегляд кордонів таким, що суперечить міжнародному праву.

За словами президента Франції, «Україна виявила сміливість та стійкість, обравши шлях амбітних реформ». «Ви можете розраховувати на підтримку з боку Франції, аби допомогти вам в реалізації цієї вимогливої програми реформ», — зазначив Макрон.

Макрон побажав, щоб зв’язки дружби та довіри, які поєднують країни, міцнішали і надалі.

Раніше повідомлялось, що влада Києва витратить на заходи до Дня незалежності 187 тисяч грн.

Нагадаємо, понад 30 тисяч правоохоронців забезпечуватимуть охорону порядку на День Незалежності

Пов`язані новини