Літак з тілом брата північнокорейського лідера Кім Чен Нама вилетів з Малайзії до Пекіна, звідки тіло буде переправлено в Пхеньян.

Літак з тілом брата північнокорейського лідера Кім Чен Нама вилетів з Малайзії до Пекіна, звідки тіло буде переправлено в Пхеньян.

Про це повідомляє The Strait Times.

Водночас, КНДР дозволила дев'ятьом громадянам Малайзії, які перебували в Північній Кореї, залишити країну.

У заяві уряду Малайзії йдеться, що рішення про видачу тіла Кім Чен Нама Північної Кореї пов'язано саме з дозволом на виліт малайзійців з КНДР.

За неофіційними даними, на борту літака з тілом Кім Чем Нама знаходяться два громадянина Північної Кореї, яких Малайзія розшукувала в зв'язку з вбивством брата лідера КНДР, і які, імовірно, ховалися від переслідування в північнокорейському посольстві.

Нагадаємо, 14 лютого у Малайзії вбили брата лідера КНДР Кім Чен Ина. Пізніше поліція затримала підозрювану у вбивстві. Підозрювана у вбивстві лідера КНДР Сіті Айша заявила, що думала, що бере участь у телевізійному розіграші.‎ 

Після вбивства Кім Чон Нама, дипломатичні стосунки між країнами погіршилися: Міністерство закордонних справ Малайзії 4 березня заявило про висилку посла Північної Кореї з країни. Також Малайзія скасувала безвізовий режим з КНДР.  Тоді Північна Корея тимчасово заборонила виїзд громадянам Малайзії.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: