Пол Манафорт, який очолює передвиборчий штаб кандидата у президенти США Дональда Трампа, використовує ті самі політичні прийоми, які він використовува, працюючи в штабі Віктора Януковича.

Про це в ефірі Громадського розповів народний депутат Сергій Лещенко.

За його словами, перемога Януковича на президентських виборах 2010 року відбулась саме завдяки прийомам Манафорта. Як і тоді, кампанію Трампа він будує на розколі суспільства.

«Була піднята штучно тема мови, наприклад. Саме Манафорт її приніс в українську політику. Саме Манафорт намагався «колоти» суспільство на протистоянні схід-захід і, власне кажучи, боротьба за центральну Україну була головним тоді ресурсом для перемоги Януковича. Тепер він буде намагатися так само робити це в критично важливих штатах для Трампа, для того, щоб він отримав більшість виборців», — сказав Лещенко.  

Зв’язки Дональда Трампа з Росією (IНФОГРАФІКА)

Раніше сьогодні The New York Times написала, що нинішній керівник передвиборчого штабу кандидата в президенти США Дональда Трампа і екс-консультант Віктора Януковича Пол Манафорт міг отримати 12,7 мільйона доларів від Партії регіонів.

Поділитись: