Скелет чоловіка, який зник 22 роки тому в Лантані, штат Флорида у Сполучених Штатах Америки, знайшли за допомогою супутникових фото місцевості з Google Earth.

Автомобіль Вільяма Молдта знайшов у ставку колишній мешканець вулиці Мун Бей Сьоркл (Moon Bay Circle) в містечку Веллінгтон, який «робив пошук у Google», повідомляє ВВС.

На супутниковому знімку він помітив машину, занурену у воду. Він зв’язався з теперішнім мешканцем будинку, а той 28 серпня обстежив територію з дрона і підтвердив наявність затонулого авто.

Затонулий автомобіль було видно на супутникових мапах з 2007 року, проте досі ніхто його не помічав
Фото:

Google Maps

Вільям Молдт зник 7 листопада 1997 року. О 23:00 за місцевим часом він залишив клуб і поїхав додому. Відтоді його ніхто не бачив.

«Усе, що ми знаємо, це те, що він ніби крізь землю провалився, а тепер знайшовся», ― сказала спікер поліції Тереза Барбера. В офісі шерифа графства Палм Біч повідомили, що, скоріш за все, Молдт не впорався з керуванням і заїхав у ставок. Він не зловживав спиртним, але в клубі трохи випив.

За словами Барбери, про затонуле авто поліцію повідомив сусід, який був не в курсі про карти Google.

Як повідомлялося, в американському місті Солсбері, штат Массачусетс, кіт повернувся до власниці через 5 років після зникнення.

Поділитись: