Життя

Маріуполь: виявлено схованку зі зброєю (ФОТО)

Життя/Маріуполь: виявлено схованку зі зброєю (ФОТО)
Зберегти
Вигляд

У Маріуполі правоохоронці виявили ретельно заховані автомати, пістолети та гранати на території одного з гаражних кооперативів міста, повідомили у прес-службі МВС України.

«Убозівці отримали оперативну інформацію про наявність зброї в одному з гаражних кооперативів Жовтневого району Маріуполя. Група правоохоронців здійснила ретельний огляд вказаної території. В результаті в одному з гаражів було виявлено та вилучено 4 автомати Калашникова, пістолети Макарова, 17 гранат різної модифікації та більше 180 патронів. Зброя та боєприпаси направлені на відповідну експертизу. Збройний арсенал вилучено», – йдеться у повідомленні.

Попередньо встановлено, що терористи планували використовувати вказану зброю для можливого проведення диверсії на території Маріуполя вже найближчим часом, кажуть у МВС.

Наразі проводяться слідчо-оперативні заходи, спрямовані на пошук його власника, кажуть у міліції. Відкрито кримінальне провадження за ч.1 т. 263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами або вибуховими речовинами).

Пов`язані новини