Життя

Маріупольців мобілізують у підрозділи територіальної оборони – Гелетей

Життя/Маріупольців мобілізують у підрозділи територіальної оборони – Гелетей
Зберегти
Вигляд

З мешканців Маріуполя набирають добровольців в батальйони територіальної оборони. Про це повідомив міністр оборони України Валерій Гелетей.

«Проводиться мобілізація мешканців Маріуполя у підрозділи територіальної оборони. Для підготовки добровольців в місто направлені інструктори спеціальних підрозділів Міноборони. Основна увага підготовки зосереджена на протитанковій боротьбі та тактиці дій підрозділів в обороні міста. Враховуючи можливу висадку російського морського десанту, вживається низка заходів з організації берегової оборони. Ті хто готові долучитись до оборони Маріуполя, можуть зголошуватись на гарячу лінію Міноборони (044)223-23-61 або військових комісаріатів міста. Аналогічні заходи розпочато і в інших прикордонних регіонах та столиці України», - йдеться в повідомленні.

За його словами, для оборони Маріуполя в квадрат передислоковано додаткові підрозділи Збройних Сил України. Інженерними частинами ведеться облаштування фортифікаційних укріплень. Доставлені «значні обсяги зброї та озброєння».

Пов`язані новини