Під час сутичок напередодні та під час Маршу рівності, що 17 червня відбувся у Києві, затримали загалом 57 людей.

Під час сутичок напередодні та під час Маршу рівності, що 17 червня відбувся у Києві, затримали загалом 57 людей.

Про це повідомив очільник поліції Києва Андрій Крищенко на брифінгу за підсумками «КиївПрайду».

«Є 57 затриманих, вони доставлені до райуправлінь. Були дві сутички, також були спроби нападу на учасників Маршу рівності. Майже всі правопорушники вже відпущені, за виключенням декількох осіб, які все ще знаходяться у райуправліннях. Також є 5 постраждалих поліцейських, вони звернулася за допомогою до лікарів», — зазначив Крищенко.

Поліція затримала правопорушників під час Маршу рівності у Києві, 17 червня 2018 року. Противники проведення маршу в межах «КиївПрайду» ночували в центрі міста, «щоб висловити свій протест». Зранку вони намагались перекрити шляхи проведення заходу, чинили опір при спробі правоохоронців посунути їх з дороги та застосовували у бік поліції газові балончики Фото: EPA-EFE/STEPAN FRANKO

Затримання правопорушників під час Маршу рівності у Києві, 17 червня 2018 року. Загалом поліцейські затримали 57 людей Фото: EPA-EFE/STEPAN FRANKO

У Києві 17 червня відбувся Марш рівності «КиївПрайд — 2018». Хода рушила о 10 ранку від Національної опери України та пройшла центром міста. Цього року Марш анонсували під гаслом  «Найвільніша подія літа».

Зранку, перед проведенням Маршу група людей намагалася перекрити шляхи проведення заходу. Сталися сутички між поліцією та учасниками акції, які ночували в центрі міста, «щоб висловити свій протест». 

Поділитись: